Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 190605274729 |
| Efekt skiel: | Zrkadlový |
| Šírka rámu: | 140mm |
| Šírka skiel: | 51mm |
| Štýl: | Plný rám |
| Určené pre pohlavie: | Pánske |
| Farba: | Šedá |
| Farba rámu: | Šedá |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál skiel: | Plast |
| Kategória filtra: | 2 |
| UV ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Výška skiel: | 43mm |
| Šírka mostíka: | 23mm |
| Dĺžka straníc: | 145mm |
| Eyewear___Style: | Štvorcový |
| Pružinový pánt: | Nie |
| Eyewear___Extra: | Žiadna |
| Obsah balenia: | Značkový obal, čistiaca handrička |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




