Podrobný popis
Dámske slnečné okuliare značky Ana Hickmann.Dodatočné parametre
| Kategória: | Slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 5604447050991 |
| Určené pre pohlavie: | Dámske |
| Farba: | Strieborná |
| Farba rámu: | Strieborná |
| Materiál rámu: | Kov |
| Farba skiel: | Šedá |
| Materiál skiel: | Plast |
| Kategória filtra: | 2 |
| Efekt skiel: | Prechodový |
| UV ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Šírka skiel: | 55mm |
| Výška skiel: | 56mm |
| Šírka mostíka: | 16mm |
| Šírka rámu: | 132mm |
| Dĺžka straníc: | 145mm |
| Štýl: | Polorám |
| Pružinový pánt: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Značka Ana Hickmann, založená svetoznámou topmodelkou, je dnes synonymom pre ženskosť, eleganciu a vysokú módu vo svete očnej optiky. Okuliare tejto značky nie sú len funkčnou pomôckou, ale kľúčovým módnym doplnkom, ktorý definuje štýl modernej a sebavedomej ženy.




