Podrobný popis
Slnečné okuliare značky Web. Tento model slnečných okuliarov je vhodný pre obe pohlavia. Pre určenie správnej veľkosti okuliarov odporúčame skontrolovať rozmery rámu. Ako určiť veľkosť okuliarov sa dozviete v našom članku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 889214105035 |
| Efekt skiel: | Gradient |
| Šírka rámu: | 145mm |
| Šírka skiel: | 65mm |
| Štýl: | Celorámové |
| Určené pre pohlavie: | Unisex |
| Farba: | Sivá |
| Farba rámu: | Šedá |
| Materiál rámu: | Kov |
| Farba skiel: | Šedá |
| Materiál skiel: | Plast |
| Kategória filtra: | Dva |
| UV ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Veľkosť (mm): | 65-10-120 |
| Výška skiel: | 55mm |
| Šírka mostíka: | 10mm |
| Dĺžka straníc: | 120mm |
| Eyewear___Style: | Mono Objektív |
| Pružinový pánt: | Nie |
| Eyewear___Extra: | Žiadna |
| Obsah balenia: | Značková taška |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




