Podrobný popis
Slnečné okuliare značky S. Oliver. Tento model slnečných okuliarov je vhodný pre obe pohlavia. Pre určenie správnej veľkosti okuliarov odporúčame skontrolovať rozmery rámu. Ako určiť veľkosť okuliarov sa dozviete v našom članku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 4250831973561 |
| Efekt skiel: | Žiadne Extra |
| Šírka rámu: | 137mm |
| Šírka skiel: | 50mm |
| Štýl: | Celorámové |
| Určené pre pohlavie: | Unisex |
| Farba: | Modrá |
| Farba rámu: | Modrá |
| Materiál rámu: | Plast |
| Farba skiel: | Šedá |
| Materiál skiel: | Plast |
| Kategória filtra: | Tri |
| UV ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Veľkosť (mm): | 50-21-140 |
| Výška skiel: | 40mm |
| Šírka mostíka: | 21mm |
| Dĺžka straníc: | 140mm |
| Eyewear___Style: | Oválny |
| Pružinový pánt: | Áno |
| Eyewear___Extra: | Žiadna |
| Obsah balenia: | Značkový obal |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




