Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 889214425768 |
| Efekt skiel: | Prechodový |
| Šírka rámu: | 145mm |
| Šírka skiel: | 55mm |
| Štýl: | Plný rám |
| Určené pre pohlavie: | Dámske |
| Farba: | Červená |
| Farba rámu: | Červená |
| Materiál rámu: | Acetát |
| Farba skiel: | Šedá |
| Materiál skiel: | Plast |
| Kategória filtra: | 3 |
| UV ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Výška skiel: | 41mm |
| Šírka mostíka: | 17mm |
| Dĺžka straníc: | 140mm |
| Eyewear___Style: | Mačacie oči |
| Pružinový pánt: | Nie |
| Eyewear___Extra: | Žiadna |
| Obsah balenia: | Značkový obal |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




