Nákupom u nás získavate:
✓ Rýchle a bezpečné doručenie
✓ Predĺženú záruku 3 roky na strojček
✓ Originálny tovar so zárukou pôvodu
✓ Vrátenie tovaru do 30 dní
✓ Záručný a pozáručný servis
✓ Doprava nad € 80 zadarmo
✓ Vernostné výhody a zľavy
✓ Rýchle a bezpečné doručenie
✓ Predĺženú záruku 3 roky na strojček
✓ Originálny tovar so zárukou pôvodu
✓ Vrátenie tovaru do 30 dní
✓ Záručný a pozáručný servis
✓ Doprava nad € 80 zadarmo
✓ Vernostné výhody a zľavy
Podrobný popis
• Manufacturer no.: GW0325G1 • Manufacturer series: Exposure men`s 48 mm • Functions: 24-hours, Date, Day, Hour, Minute, Second • Movement: Battery (quartz) • Dial color: Black • Display: Analog • Water resistant: 5 • Bezel: Fixed • Surface finish: Matted • Case color: Black, Gold • Case material: Stainless steel • Case thickness: 12 • Case shape: Round • Case width: 48 • Caseback: screwed, Stainless steel bottom • Gender: Mens • Glas: hardened, Mineral glass • Style: Fashion • Strap material: Silicon • Strap color: Black • Lug width: 32 • Clasp: Buckle clasp • Max wrist circumferences: 200 • Item weight: 0.14 • Scope of delivery: Box, Instruction, Packaging, Warranty doc.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske hodinky |
|---|---|
| EAN: | 0091661523830 |
| Značka: | Guess |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Číslo modelu: | GW0325G1 |
| Kolekcia: | Exposure men`s 48 mm |
| Spona: | Spona s prackou |
| Rozpätie nožiek púzdra (mm): | 32 |
| Funkcie: | 24-hours, Date, Day, Hour, Minute, Second |
| Luneta hodiniek: | Pevná |
| Farba púzdra: | Čierna, Zlatá |
| Materiál púzdra: | Ušľachtilá oceľ |
| Hrúbka púzdra: | 12 mm |
| Šírka púzdra: | 48 mm |
| Zadný kryt: | Zaskrutkovaný |
| Farba ciferníka: | Čierna |
| Ciferník: | Analógový |
| Určenie: | Pánske |
| Sklíčko: | Tvrdené minerálne sklo |
| Strojček: | Quartz (batériový) |
| Farba remienka: | Čierna |
| Materiál remienka: | Silikón |
| Štýl hodiniek: | Fashion |
| Vodotesnosť: | 5 ATM / 50 m |
| Hmotnosť (kg): | 0.14 |
| Maximálny obvod zápästia (mm): | 200 |
| Obsah balenia: | Originál box, Manuál, Záručný dokument |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




