Podrobný popis
Slnečné okuliare značky GCDS. Tento model slnečných okuliarov je vhodný pre obe pohlavia. Pre určenie správnej veľkosti okuliarov odporúčame skontrolovať rozmery rámu. Ako určiť veľkosť okuliarov sa dozviete v našom članku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 889214551931 |
| Efekt skiel: | Žiadne Extra |
| Šírka rámu: | 140mm |
| Šírka skiel: | 71mm |
| Štýl: | Spodný Okraj |
| Určené pre pohlavie: | Unisex |
| Farba: | Čierny |
| Farba rámu: | Čierny |
| Materiál rámu: | Kov |
| Farba skiel: | Šedá |
| Materiál skiel: | Plast |
| Kategória filtra: | Tri |
| UV ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Veľkosť (mm): | 71-13-130 |
| Výška skiel: | 40mm |
| Šírka mostíka: | 13mm |
| Dĺžka straníc: | 130mm |
| Eyewear___Style: | Browline |
| Pružinový pánt: | Nie |
| Eyewear___Extra: | Žiadna |
| Obsah balenia: | Značkový obal, čistiaca handrička |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




