Podrobný popis
Pánske slnečné okuliare značky Fila. Pre určenie správnej veľkosti okuliarov odporúčame skontrolovať rozmery rámu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Slnečné okuliare |
|---|---|
| EAN: | 190605266755 |
| Efekt skiel: | Zrkadlový a sklonový |
| Šírka rámu: | 140mm |
| Šírka skiel: | 99mm |
| Štýl: | Bezrámový |
| Určené pre pohlavie: | Pánske |
| Farba: | Biela |
| Farba rámu: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Farba skiel: | Strieborná |
| Materiál skiel: | Plast |
| Kategória filtra: | 3 |
| UV ochrana: | 100% UVA & UVB |
| Výška skiel: | 50mm |
| Dĺžka straníc: | 125mm |
| Eyewear___Style: | Mono |
| Pružinový pánt: | Nie |
| Eyewear___Extra: | Žiadna |
| Obsah balenia: | Značkový obal |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




