Podrobný popis
Dámske slnečné okuliare značky Ana Hickmann.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dioptrické okuliare |
|---|---|
| EAN: | 5604447090133 |
| Určené pre pohlavie: | Dámske |
| Farba: | Hnedá |
| Farba rámu: | Hnedá |
| Materiál rámu: | Acetát |
| Farba skiel: | Demo sklíčka |
| Materiál skiel: | Plast |
| Kategória filtra: | Žiadny |
| Efekt skiel: | Žiadna |
| UV ochrana: | 100%UVA & UVB |
| Eyewear___Size: | 52-18-145 |
| Šírka skiel: | 52mm |
| Výška skiel: | 49mm |
| Šírka mostíka: | 18mm |
| Šírka rámu: | 135mm |
| Dĺžka straníc: | 145mm |
| Štýl: | Plný rám |
| Pružinový pánt: | Nie |
| Obsah balenia: | Značkový obal |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Značka Ana Hickmann, založená svetoznámou topmodelkou, je dnes synonymom pre ženskosť, eleganciu a vysokú módu vo svete očnej optiky. Okuliare tejto značky nie sú len funkčnou pomôckou, ale kľúčovým módnym doplnkom, ktorý definuje štýl modernej a sebavedomej ženy.




